Poznaj nas


Posiadamy 50-letnie doświadczenie.

Już od ponad pół wieku zajmujemy się hodowlą drobiu, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby każdego hodowcy.

Gwarantujemy powtarzalną, wysoką jakość.

Zautomatyzowana linia technologiczna, nowoczesna diagnostyka oraz zgodność z wymaganiami
ISO 22000:2005 gwarantuje powtarzalną, wysoką jakość.

Dysponujemy niezawodną dystrybucją.

Zamówienia docierają do naszych hodowców własym transportem, zawsze we wskazanym temrinie.

jesteśmy oddanym partnerem.

Jesteśmy rzetelnym partnerem, który dba o swoich klientów, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.


Jak działamy


Produkcja naszej paszy jest oparta na międzynarodowej wiedzy oraz długoletniej współpracy z naukowcami, hodowcami oraz stałymi dostawcami surowców.

Surowce

Stosowane przez nas surowce paszowe przed dopuszczeniem do produkcji są poddawane ścisłej kontroli w przyzakłądowym laboratorium.

Receptury

Receptury mieszanek paszowych są przez nas na bieżąco analizowane i modyfikowane w zależności od sytuacji w trakcie odchowu.

Od początku do końca cyklu odchowu mogą Państwo liczyć na na wsparcie naszego zespołu doradczego w zakresie zoohigieny.


Historia


Jesteśmy uznanymi specjalistami w produkcji pełnoporcjowych mieszanek dla drobiu o wieloletniej tradycji i wyłącznie polskim kapitale. Na rynku hodowli działamy w oparciu o 50 letnie doświadczenie założyciela firmy a na rynku paszowym od 1992 roku.

Będąc również hodowcami, doskonale rozumiemy potrzeby każdego hodowcy brojlera. Zapewniamy wysoki standard produktów, obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie, czego dowodem są nasi regularni odbiorcy oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

W 2016 roku firma wybudowała nowy zakład a tym samym, poszerzyła swoją działalność o produkcje pelletu ściółkowego oraz opałowego.


Certyfikaty i nagrody


dyplom-DP-06-2
dyplom-DP-06
IMG_1546

Zarząd


Kazimierz Frischke człowiek sukcesu. Pasjonat pracy, podroży i koni. Filantrop i człowiek ogromnego serca. Jeden z pierwszych prekursorów drobiarstwa w Solcu Kujawskim. Hodowle drobiu rozpoczął w 1963 roku od 1000 sztuk kurczat. Wiedza z 54 lat ciężkiej pracy i doświadczenie pozwoliły opanować tajniki hodowli drobiu niemal do perfekcji. W 1992 roku na potrzeby własnej hodowli jak i odbiorców zewnętrznych celem zapewnienia wysokiej jakości pasz wraz z żoną Izabela zakłada firmę Drobex Pasz. Jako Prezes Spółki z wielką pasją, zaangażowaniem i poświeceniem zarządzał jej działalnością i rozwojem do 31 sierpnia 2017 roku.

Pozostanie w naszej pamięci jako wybitny Szef i wspaniały człowiek o wielkim sercu.