Twoje korzyści ze współpracy z nami

Wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku hodowli drobiu od 50 lat, a na rynku paszowym od 1992 roku. Będąc rownież hodowcami doskonale rozumiemy Twoje potrzeby.

Sprawdzona jakość

Dzięki nowoczesnej techonolgii diagnostycznej, każda partia mieszanki paszowej poddawana jest kontroli w przyzakładowym laboratorium. Dokonane w ostatnim czasie inwestycje, które zautomatyzowały linię technologiczną, pozwalają uzyskać jeszcze wyższą jakość oraz powtarzalność produktu, spełniając przy tym wymogi systemów HACCP, GMP oraz GHP.

Sprawna dystrybucja

Cenimy Twój czas oraz dbamy o to, aby bez dodatkowych kosztów, zamówienia docierały naszym transportem zawsze w wyznaczonym terminie.

Konkurencyjne ceny

Wszystkim współpracującym z nami hodowcom, gwarantujemy doskonale zbilansowane mieszanki paszowe po atrakcyjnej cenie, które pozwalają osiągnąć najlepsze wyniki ekonomiczne.

Rzetelny partner

Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, zostało to potwierdzone licznymi nagrodami. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim doświadczeniu, otwartości na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz zaangażowaniu całej kadry pracowniczej w rozwój naszej działalności. Od 2006, corocznie przyznawany jest nam Certyfikat „Fair Play”, co daje nam satysfakcję, że działając zgodnie z przyjętymi normami społeczno-etycznymi, przyczyniamy się do wzrostu zadowolenia nie tylko naszych klientów, ale również naszej kadry pracowniczej. Otrzymywane przez nas nagrody i wyróżnienia, mobilizują nas do dalszej, wytężonej pracy i rozwoju.

Lokalna lojalność z dostawcami

Współpraca z dostawcami komponentów do produkcji pasz z regionu Kujawsko-Pomorskiego, jak i całej Polski, oparta jest na wzajemnym zaufaniu i wiarygodności, a zakup surowca od sprawdzonych partnerów, gwarantuje powtarzalność naszych mieszanek.